רכישת ספר אלקטרוני

תודה שבחרתם לרכוש ספר אלקטרוני של מבריח הקרפיונים - 900 יום במחנות אושוויץ. באמצעות הטופס הבא ניתן ליצור פרופיל משתמש ולרכוש את הספר האלקטרוני לקריאה ב-30 ש"ח בלבד:

אפשרויות התשלום
הספר מבריח הקרפיונים: עותק אלקטרוני
צור פרופיל
חוזק סיסמה
מידע נוסף

אנו מקבלים PayPal
כתובת חיוב
לקופה

מידע על הספר: זהו סיפור אישי מרתק ובלתי ייאמן, שנכתב מיד אחרי מלחמת העולם השנייה על-ידי צעיר יהודי. מרדכי פפירבלט, בהיותו הבכור בין חמשת אחיו ואחיותיו, נצטווה על-ידי ההורים לעזוב את גטו ורשה על-מנת להציל את חייו. הוא קפץ מעל החומה, הגיע לאזור כפרי, שם קיווה למצוא מחסה גם ליתר בני המשפחה. חודשים הסתובב ללא זהות בין כפרים פולנים עוינים, עד שנפל מן הפח אל הפחת: ביולי 1942 נשלח כפות בידיו במשלוח עונשין למחנה אושוויץ. לפי תעודת משלוח מס' 16211. שנתיים וחצי לאחר מכן, בצעדת המוות של ינואר 1945, הצליח לברוח בדרך, בשטח גרמניה, ואחרי נדודים במשך כשבועיים לחזור לעיר הולדתו ראדום בפולין, שם נוכח לדעת שהוא נותר יחידי מכל משפחתו הענפה. בינואר של שנת 1946 עלה לארץ ישראל.

תודה לכל מי שרכש את הספר. בחלק מהמקרים אימייל אישור הרכישה / איפוס סיסמה מגיע ישירות לתיבת הספאם. אנא בדקו את תיבת הספאם, שם תוכלו למצוא הוראות התחברות. תודה על ההבנה והסבלנות
+